Zapisz się na indywidualne konsultacje

 

Osiągaj swoje cele szybciej

Nie czekaj!

Już dziś możesz usprawnić swój dzień i podnieść energię

dr inż. Ewa Cendrowicz

Jestem doktorem nauk biologicznych i trenerem zdrowia. Pomagam innym znaleźć ich sposób na sprawny umysł i energię dla ciała. Przez wiele lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą dlatego chętnie pomagam rodzicom wyciągać maksimum potencjału z ich dzieci. 

Głównie zajmuję się neurocoachingiem. Czyli wzmocnieniem pracy mózgu. Niewiele osób wie, że może wzmocnić umysł i osiągać swoje cele szybciej, uczyć się sprawniej i zapamiętywać więcej informacji. Razem znajdziemy drogę do twojego efektywniejszego i zdrowszego życia

Dlaczego konsultacje ze mną zmienią Twoje życie?

Dowiesz się, jak ogarnąć swoje ciało i umysł i żyć świadomie i pełnią życia

v

Razem znajdziemy przyczynę Twoich problemów i je wyeliminujemy

Nie oferuję „standardowych” rozwiązań. Zawsze dogłębnie analizuję styl życia każdego klienta. Dzięki czemu nie uzyskujemy efektów na chwilę, ale na całe życie. 

Doradzę Ci, jak zmienić swoje nawyki na zawsze i pokażę najłatwiejszą drogę

 

N

Gotowe rozwiązania

Przekażę Ci przepisy na potrawy, które wzmocnią Twój umysł i dodadzą energii. Wezmę pod uwagę Twoje nietolerancje pokarmowe, czy alergie. Znajdę sposób na zmianę Twoich złych nawyków. Na pewno zauważysz szybkie efekty zmian.

 

Wiedza na temat podstaw funkcjonowania ciała i umysłu

Zrozumiesz swoje ciało i działanie mózgu. Dzięki temu będziesz świadomie wybierać przyszłe posiłki, zajęcia i to, jak spędzasz wolny czas.